Vienspalvis audinys Splash Scarlett

Priklausomai nuo monitoriaus ar telefono atvaizduojamo vaizdo – audinių spalva gali neatitikti tikrovės.
29,00 €

Produkto matmenys

mm
mm
mm

Papildoma informacija

Nemokamas pristatymas per 10 darbo dienų
Informuojame, kad kainos galioja tik užsisakant gaminius DOMUS LUMINA elektroninėje parduotuvėje.

Request an Appointment

Our specialist will come to your house and showcase the material

Get a price estimate

Know the final price of you order


Kasetiniai roletai yra vienas populiariausių langų dekoro bei apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių sprendimų. Domus Lumina elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kasetinius roletus – jų didžiausias privalumas, kad susuktas ant vamzdžio audinys uždengiamas specialia kasete, varstant arba atverčiant langą, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo dėl specialių kreipiančiųjų.

Savybės

Ilgaamžis Ilgaamžis
Saugaus vaiko priedai Saugaus vaiko priedai
Permatomas Permatomas
Rankų darbo Rankų darbo
Galimybė valdyti automatiniu būdu Galimybė valdyti automatiniu būdu
Galimybė valdyti balsu su Amazon Alexa Galimybė valdyti balsu su Amazon Alexa
Pagamintas DOMUS LUMINA Pagamintas DOMUS LUMINA

Daugiau informacijos
Valdymas gali būti kairėje arba dešinėje Taip
Savybės Vandeniui atsparus audinys
Audinio kompozicija 100% poliesteris
Weight of the fabric, g/m² 180
Pritaikyta išmatavimui Taip
Minimalus audinio plotis 20
Maksimalus audinio plotis 190
Maksimalus gaminio aukštis, cm 250
Kambarys Virtuvė
Medžiagos plotis, cm 0,34
Pristatymo terminas 10 darbo dienų

GRANDINĖLĖS IR VIRVELĖS FIKSATORIAI – „SAUGUS VAIKAS

Pripažinkime, kad mūsų vaikai yra tikri atradėjai ir nuotykių ieškotojai. Bet toks jų žingeidumas kartais gali būti pavojingas – netgi namuose. Tam tikromis aplinkybėmis kūdikiai ir maži vaikai gali įsipainioti žaliuzių bei roletų valdymo virvelėse bei grandinėlėse. Yra pavojus, kad langų uždengimų valdymo virvelės ir grandinėlės gali apsivyti aplink vaiko kaklą. DOMUS LUMINA rūpinasi, kad klientų vaikučių vaikystė būtų saugi ir laiminga. Rekomenduojame nestatyti baldų bei vaikų lovelių prie langų uždengimo valdymo mechanizmų. Taip pat, rekomenduojame tvirtinti langų uždengimų valdymo mechanizmus vaikui nepasiekiamame aukštyje, naudojant mūsų virvelių ir grandinėlių tvirtinimo elementus „Saugus vaikas", atitinkančius tarptautinius vaikų saugumo standartus (EN 13120). Priklausomai nuo langų uždengimo tipo – vienos priemonės yra tvirtinamos prie lango rėmo ar kreipiančiosios – tokiu būdu Jūs galite užfiksuoti joje laisvai kabančią grandinėlę ar virvelę, kad Jūsų mažylis į ją neįsipainiotų. Kitos priemonės veikia kaip grandinėlės arba virvelės fiksatoriai, kurie patraukus grandinėlę ar virvelę – nutrūksta kartu su grandinėle arba virvele. Tai yra itin patikimas bei saugus būdas apsaugoti vaikus nuo galimos nelaimės. Tuo pačiu tai yra estetiška ir elegantiška priemonė, kuri puikiai derės prie Jūsų lango.

AUTOMATIZUOTI LANGŲ UŽDENGIMAI – MAKSIMALI VAIKŲ APSAUGA

Jei Jūs norite langų uždengimų be grandinėlių ir virvelių, mes turime Jums sprendimą – automatizuoti langų uždengimai. Jie suteikia maksimalų saugumą ir komfortą, leidžia pakelti, nuleisti, pasukti ar užfiksuoti langų uždengimą norimoje padėtyje. Galima rinktis net keletą automatinių sistemų variacijų, pradedant skirtingais mechanizmais ir jų maitinimo šaltiniais, baigiant valdymo būdais – pulteliu, telefonu ar planšete. Elektrine pavara valdomi langų uždengimai – puikus sprendimas mažylių ilgam miegui bei ramiam poilsiui. Kokybiškam vaiko miegui užtikrinti – siūlome itin tyliai veikiančianius „Sonnese" variklius, kurių veikimo garsas prilygsta žmogaus šnabždesiui (40 dB). Palyginimui – įprasti varikliai veikia 50 dB garsumu, atitinkančiu vidutinio garsumo kalbą. Šie varikliai ypač jautrūs, tad automatinę sistemą sujungus su pulteliu, galima įdiegti „Scroll" funkciją, kuomet roletą ar žaliuzę galite valdyti tiesiog ant pultelio sukant ratuką. Jei norite gyventi be rūpesčių ir pamiršti apie roleto ar žaliuzės reguliavimą ryte ar vakare, galite rinktis montuoti jutiklius. Vos juos pasieks saulės spinduliai, langų uždengimai bus automatiškai nuleisti žemyn.

„Domus Lumina“ garantuoja, kad parduodamų prekių kokybė atitinka pirkimo–pardavimo sutarties sąlygas bei daiktų kokybę nustatančių dokumentų reikalavimus, taip pat Lietuvos Respublikoje ar Europos Sąjungos nustatytus standartus ir technines sąlygas.

„Domus Lumina“ įsipareigoja Pirkėjui grąžinti sumokėtą prekės ar paslaugos kainą, pakeisti, sutaisyti prekę ar kitaip pašalinti prekės ar paslaugos trūkumus, kai prekė ar paslauga neatitinka garantijos dokumente ar reklamoje, pateikiamoje sudarant sutartį ar iki jos sudarymo, numatytų kokybės sąlygų ar reikalavimų.

Pirkėjas reikalavimus dėl nemokamo garantinio aptarnavimo, kai prekių trūkumai atsirado dėl gamintojo kaltės, gali pareikšti per du metus.

Garantinio aptarnavimo paslaugos teikiamos Pirkėjui pateikus UAB „Domus Lumina“ išduotą garantinę pažymą ar prekių įsigijimą patvirtinančius dokumentus. Nemokamo garantinio aptarnavimo paslaugos neteikiamos jeigu prekių kokybė buvo pažeista dėl Pirkėjo kaltės, preke naudojantis ne pagal paskirtį ar nesilaikant naudojimo instrukcijos.

Gaminių automatikai teikiama net iki 5 metų garantija.

Čia Jūs galite parsisiųsti visų „Domus Lumina“ elektroninėje parduotuvėje parduodamų produktų matavimo ir montavimo instrukcijas. Jei Jums reikia pagalbos atliekant šiuos procesus – visada galite kreiptis į mus telefonu 8 800 00009, el. paštu eshop@domuslumina.lt ar pasinaudoti video konsultcija.

Visos instrukcijos:

Jei Jums patogiau – galite išsikviesti mūsų konsultantą į namus.

KONSULTANTO ATVYKIMAS Į NAMUS:

Atvykdami pas Jus, atsivežame visus mūsų gaminamų produktų pavyzdžius, audinių paletes, katalogus, kurie padės Jums išsirinkti langų uždengimą Jūsų namuose, ofise ar kitoje erdvėje.

Informacija išsikvietus konsultantą/montuotoją į namus:

 • Mūsų konsultantai naudojasi dezinfekcinėmis priemonėmis, kad atitiktų SAM rekomendacijas.
 • Norėdami apsisaugoti bei apsaugoti Jus, prašome 1 val prieš mūsų vizitą išvėdinti patalpas.
 • Montavimo metu, venkime kontakto bei buvimo vienoje patalpoje, bendraukime saugiu atstumu.
 • Jei įmanoma, atsiskaitykite už prekes bei paslaugas mokėjimo pavedimu iki montavimo, jei neįmanoma - naudokitės atsiskaitymo kortelėmis. Skaitytuvą dezinfekuosime po kiekvieno kontakto

Brangūs Klientai, jeigu Jums:

 • Nepavyksta pasirinkti norimo gaminio audinio nuotoliniu būdu;
 • Pageidaujate greito sprendimo, nelaukiant video konsultacijos ar konsultanto vizito;
 • O gal pageidaujate gyvai pamatyti, kaip valdomas vienas ar kitas gaminys?

Visada esate laukiami mūsų salonuose:

 • „Domus Lumina" salone Vilniuje, Ukmergės g. 241
 • „Domus Lumina" salone Vilniuje, P. Lukšio g. 34, PP „Banginis“
 • „Domus Lumina" salone Kaune, Savanorių pr. 147A
 • „Domus Lumina" salone Kaune, Draugystės g. 8c, PC „Senukai“
 • „Domus Lumina" salone Klaipėdoje, Šilutės pl. 35, PC „Banginis“
 • „Domus Lumina" salone Šiauliuose, Pramonės g. 6, PC „Bruklinas“
 • „Domus Lumina" salone Panevėžyje, Darbo a.7, PC „Senukai“